TurkogluSat  

Go Back   TurkogluSat > EĞLENCE > FOTOĞRAFCILIK (Amatör)

Seçenekler Stil
Alt 29-07-2010   #1
İsmetim
Üye

İsmetim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kullanıcı No: 4
Tecrübe Puanı: 0 İsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond reputeİsmetim has a reputation beyond repute
Standart Sony A390 dijital SLR fotoğraf makinesi

Beklendiği üzere düşük fiyat politikasına sahip olan yeni Sony A390 ilk defa bir dijital SLR fotoğraf makinesi kullanacak olan amatörlere yönelik bir model. Sony Alpha 390 modelinin tanıtımı ile birlikte Sony'nin Alpha dijital SLR fotoğraf makinesi serisi şık ve ekonomik fiyatlı giriş seviyesi bir üyeye sahip oluyor. Kolay kullanım özelliklerine sahip olan yeni Sony DSLR-A390 fotoğraf makinesi daha önce hiç dijital SLR model kullanmayan fotoğrafseverler için ideal bir ürün

14.2 megapiksel Sony A390 - Quick AF Live View
14.2 megapiksel efektif çözünürlüğe sahip olan Sony Alpha 390 fotoğraf makinesi Quick AF Live View canlı ön izlemeli otomatik netleme yeteneği ile Clear Photo LCD ekranında çekimi yapılan görüntüleri bire bir canlı olarak önceden izleme imkanı sunarak fotoğraf kompozisyonunun oluşturulmasında yardımcı oluyor. Sony A390 fotoğraf makinesi ve 18-55mm kit objektifi toplam fiyatı 499 Euro olarak belirlenmiş. Sony A390 kamera ve 18-55mm - 55-200mm zoom objektif kitinin satış fiyatı ise 699 Euro.

Sony DSLR-A390 - Yardımcı kılavuzlu grafik ekran
Sony DSLR-A390 dijital fotoğraf makinesi grip bölümünün yeni tasarımı ile ele çok daha rahat ve fonksiyonel bir oturma sağlıyor. Sony A390'ın yeni Grafik Ekranı kullanıcıların çekim hızı değerleri ile diyafram değerleri arasındaki ilişkiyi kolaylıkla anlamalarını sağlayarak o anda seçilmiş olan pozlama ayarlarının sonuç görüntü üzerindeki direkt etkisini anında görebilmelerine olanak tanıyor.

Sony A390 DSLR ana özellikleri
• 14.2 megapiksel çözünürlüklü CCD sensör
• Quick AF Live View
• 6.7 cm (2.7 inç) büyüklüğünde hareketli LCD ekran
• Yeni tasarım grip bölümüyle kompakt, ve şık gövde yapısı
• Hızlı ve hassas otomatik netleme
• Ekran üzerinde Kılavuz yardımı ile Grafik Ekran
• HDMI çıkışı ve BRAVIA Sync

Sony Alpha 390 ve BRAVIA HD TV bağlantısı
Sony Alpha 390 dijital SLR fotoğraf makinesi mini-HDMI bağlantı özelliği sayesinde HD Ready Televizyon setlerine (opsiyonel bir kablo ile) direkt olarak bağlanabiliyor. PhotoTV HD desteği sayesinde de uyumlu BRAVIA Televizyon setlerinde çok daha iyi görüntü kalitesine sahip görüntüler izlenebiliyor. Şık ve kullanımı kolay Sony A390 dijital SLR fotoğraf makinesi 2010'un yaz ayları içerisinde fotoğrafseverlerin beğenisine sunulacak.

Türkçeye Sahip Çıkmak, Türkiye’ye, Türk Kimliğine, Kültürüne, Türklüğe Sahip Çıkmak Demektir

İsmetim âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
a390, dijital, fotoğraf, makinesi, slr, sony

Seçenekler
Stil