TurkogluSat  

Go Back   TurkogluSat > SKYBOX > SkyBox Genel > Skybox AMG6688

Seçenekler Stil
Alt 25-01-2008   #1
egultekin
Üye

Kullanıcı No: 47679
Tecrübe Puanı: 0 egultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond reputeegultekin has a reputation beyond repute
Standart Skybox Ta şifreli Kanallari çözme Sorunu Hk.!!!

Merhaba ArkadaŞlar. YaklaŞik 1 Hafta Öncsİne Kadar Hotbİrd Ten Yayin Yapan Şİfrelİ Kanallari ÇÖzebİlİyordum. Eurosport,dİscovery,anİma l,fİlm Kanallari Ve Kirmizi Noktali Kanallar. Bunlari ÇÖzÜyor İken D-smart In Turksat Uydusundan Yayin Yapan Kanallarini ÇÖzemİyordum. Anİmal,dİscovery,comedy Max Gİbİ.
Ancak Kendİ Kendİne BİŞeyler Oldu.herhalde Otomatİk BİŞeyler İndİrdİ Skyseever Dan Şİmdİ Tam Tersİ Oluyor.d-smart In Kanallarini ÇÖzÜyor, Hotbİrd Tekİ Kanallari ÇÖzmÜyor.

Neden Olabİlİr.
Nasil DÜzeltebİlİrİm.yenİyİm Bana Yardimci Olun LÜtfen

Yardimlainiz İÇİn Şİmdİden TŞk Ederİm
egultekin âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2008   #2
Alemdar_ksk
Üye

Kullanıcı No: 60296
Tecrübe Puanı: 0 Alemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond reputeAlemdar_ksk has a reputation beyond repute

Aynı sorun bendede var bunun yazılımlarını nerden yukletebılırım ızmırde yetkılı servıslerı mevcutmudur lutfen yardımcı olun?
Alemdar_ksk âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2008   #3
torin
Üye

Kullanıcı No: 56594
Tecrübe Puanı: 0 torin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond repute

arkadaşlar güncelleme yapyıkdan sonra kanallar gitti keşke yapmasaydım ne oldu bu cihazayaaa
torin âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2008   #4
cayborg
Üye

Kullanıcı No: 58900
Tecrübe Puanı: 0 cayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond reputecayborg has a reputation beyond repute

Arkadaşlar önce hangi image programını kullanıyorsunuz (ben Gemini 4.20 kullanıyorum.) sonra bu kanalları çözmek için hangi Cam'i kullanıyorsunuz , ben cihazı yeni kullanmaya başladım , biraz uğraştıktan sonra yeni yüklediğim MgCamd 1.30 ile Hotbird'deki kanalların çoğunu izlemeye başladım,yüklemek için Skybox 'ı ethernetten modeme bağlayıp yükleyin,eğer nasıl olacağı konusunda sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım.
cayborg âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2008   #5
torin
Üye

Kullanıcı No: 56594
Tecrübe Puanı: 0 torin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond reputetorin has a reputation beyond repute

Ya arkadaşlar anlamadığım bir sorun var emu ile açılan kanalları güncelleme yaptıktan sonra açmaz oldu bunda ATV de dahil güncelelmede sanki keyleri yanlış alıyorda açılmıyor tekrar yazılım yada imaj herneyse attım ATV geldi ama diğerleri yok denemek için tekrar güncelledim yine aynı sorunla karşilartım akşam 4 kere denedim hep aynı sorun cihazım Skayboks içerisindeki yazilım Dreambok 500 ne yapacağımı şaşırdım atv yi açmıyordu satıcı ile görüştüm www.skyemu.com adresinden sky_imaj 1.5 i atmamı söyledi bende bunu attım maçları ve polsat tps ve diğer birçok şifreli kanalı düne kadar izledim ama ne olduysa dünakşam güncelleme yaptıkdan sonra oldu şifreli kanaalların hepsi bay bay
sevgilerimle kolay gelsin
torin âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2008   #6
admsvrn
Üye

Kullanıcı No: 64270
Tecrübe Puanı: 0 admsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond reputeadmsvrn has a reputation beyond repute

arkadaşlar merhaba...ben yeni bir sky kullanıcısıyım hiç birşey bilmiyorum. kanalların bazılarını izliyorum şifreli olan bazı kanalları çözemiyor...ne yapmalıyım kesin bi çözüm varmı?
admsvrn âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2010   #7
^^unutulan^^
Vip Üye

Kullanıcı No: 86983
Tecrübe Puanı: 0 ^^unutulan^^ is on a distinguished road

arkadaşlar server sorunu olabilir tabi güncellemelerde gider tekrar serveri yeniden var etc cccam doysına yazınız sorun çözülür veya tekrar adım adım yükleyim iyi seyirler
^^unutulan^^ âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2010   #8
TELEKOM22
Üye

Kullanıcı No: 87249
Tecrübe Puanı: 0 TELEKOM22 is on a distinguished road

TŞK
TELEKOM22 âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2013   #9
^^unutulan^^
Vip Üye

Kullanıcı No: 86983
Tecrübe Puanı: 0 ^^unutulan^^ is on a distinguished road

arkadaşlar forumu incelerseniz dreambox 500 ile yazılımları aynı image 2_49 yükleyin ve server yeniden cihaza tanıtın sorun düzelecektir ayrıca d-smart asla çözmez böle bi olasılık yok bol şans
^^unutulan^^ âíå ôîğóìà   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
çözme, kanallari, skybox, sorunu, Şifreli

Seçenekler
Stil